Płyta ogniskowa

Jesteś tutaj: SKLEP płyty do pieczenia Płyta ogniskowa

Płyta ogniskowa

Waga:1.05kg

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis

Opis

Płyta ogniskowa CAMPGO to prosty sposób na przygotowanie smacznych i zdrowych potraw z ogniska.

 

 

 

Wystarczy na płytę ogniskową założyć produkty do upieczenia i wbić płytę obok ogniska.

Unoszący się nad ogniskiem dym przenika przez mięso, nadając mu wyśmienity smak i aromatyczny zapach. Dodatkowo w trakcie pieczenia możemy stosować sosy, które wraz z dymem z ogniska nadadzą niepowtarzalny smak potrawom.

Mięsa pieczone w ten sposób są bardzo soczyste i aromatyczne.

Jest to jeden z tradycyjnych sposobów pieczenia ryb na północy Europy, kiedyś używano drewnianych desek, a obecnie często używa się do tego specjalnych stalowych płyt.

 

 

 

Pieczenie na płycie ogniskowej nie wymaga pilnowania. Wystarczy na płytę założyć żywność i wbić obok ogniska w odpowiedniej odległości. Dalszy proces pieczenia przebiega sam, a  my możemy wrócić do naszego odpoczynku na łonie natury.

Płytę można przybliżać i oddalać od ogniska, dzięki czemu możliwe jest pieczenie w wolnym tempie lub szybciej i intensywniej.

Sposób mocowania został tak zaprojektowany, aby pieczone produkty trzymały się pewnie, bez obaw o ich zsunięcie nawet gdy zrobią się miękkie lub zmniejszy się ich objętość w trakcie pieczenia.

Żywność jest cały czas dociskana do płyty, co ma dodatkowe korzystne znaczenie dla jakości procesu pieczenia.

 

Podczas pieczenia można smarować mięso lub warzywa różnymi sosami, które wraz z dymem z ogniska nadadzą potrawom charakterystycznego i niezapomnianego smaku.

Mięso pieczone w ten sposób nie wysycha. Możemy upiec naprawdę gruby kawał mięsa bez obaw o to, że będzie wyschnięty z zewnątrz i surowy w środku, jak mogłoby to mieć miejsce piekąc na grillu.

Ściekający tłuszcz nie trafia do ogniska, lecz obok niego, dzięki temu nie powstają szkodliwe związki związane z jego spalaniem. 

 

 


 

Płyta wykonana jest ze specjalnej stali, ma prostą i przemyślaną budowę oraz elegancki wygląd. Płyta jest niezwykle prosta w obsłudze, ergonomiczna – dzięki swoim gabarytom zmieści się wszędzie, praktyczna – po użyciu można myć w zmywarce, ekologiczna – dzięki wysokiej jakości materiałom, z których jest wykonana, jest praktycznie niezniszczalna a więc nie zaśmieca środowiska.

W obecnych czasach, kiedy czynnik dbania o środowisko naturalne jest niezwykle ważny, świadomy wybór produktów ekologicznych jest zachowaniem zasługującym na uznanie.

 

Płyta ogniskowa zapakowana jest w praktyczny i elegancki pokrowiec, dzięki któremu nie musimy martwić się, że po użyciu płyta zabrudzi wszystko wokół.

Pokrowiec jest wykonany z trójwarstwowego, nieprzemakalnego, wyjątkowo mocnego, odpornego na uszkodzenia czy rozdarcie materiału.

Pokrowiec również można myć w zmywarce.

 

Na płycie ogniskowej możemy piec dowolne potrawy: mięsa, ryby, warzywa i owoce a samej płyty możemy użyć jako tacy do ich eleganckiego podania.

 

Płyta ogniskowa CampGo to prawdziwa promocja zdrowej żywności, łatwej i przyjemnej w przygotowaniu. Podczas pieczenia na naszej płycie można przyjemnie spędzić czas na łonie przyrody.

 

Produkt polski

Wymiary płyty 18 x 68 cm

Waga płyty 1 kg                    

                                                   

 

 

 

 

Teraz produkt dostępny w specjalnej zimowej cenie !

 

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do sklepu firmowego
© 2016-2017 CampGo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl