Płyta ogniskowa

Jesteś tutaj: Płyty ogniskowe

Płyta ogniskowa

 Płyta ogniskowa CAMPGO to prosty sposób na przygotowanie smacznych i zdrowych potraw z ogniska.

 

 

 

Wystarczy na płytę ogniskową założyć produkty do upieczenia i wbić płytę obok ogniska.

Unoszący się nad ogniskiem dym przenika przez potrawy, nadając im wyśmienity smak i aromatyczny zapach. Dodatkowo w trakcie pieczenia możemy stosować sosy, które wraz z dymem z ogniska nadadzą niepowtarzalny smak potrawom.

Mięsa pieczone w ten sposób są bardzo soczyste i aromatyczne.

Jest to jeden z tradycyjnych sposobów pieczenia ryb na północy Europy, kiedyś używano drewnianych desek, a obecnie często używa się do tego specjalnych stalowych płyt.

 

 

Pieczenie na płycie ogniskowej nie wymaga pilnowania. Wystarczy na płytę założyć żywność i wbić obok ogniska w odpowiedniej odległości. Dalszy proces pieczenia przebiega sam, a  my możemy wrócić do naszego odpoczynku na łonie natury.

Płytę można przybliżać i oddalać od ogniska, dzięki czemu możliwe jest pieczenie w wolnym tempie lub szybciej i intensywniej.

Sposób mocowania został tak zaprojektowany, aby pieczone produkty trzymały się pewnie, bez obaw o ich zsunięcie nawet gdy zrobią się miękkie lub zmniejszy się ich objętość w trakcie pieczenia.

Żywność jest cały czas dociskana do płyty, co ma dodatkowe korzystne znaczenie dla jakości procesu pieczenia.

 

 

Podczas pieczenia można smarować mięso lub warzywa różnymi sosami, które wraz z dymem z ogniska nadadzą potrawom charakterystycznego i niezapomnianego smaku.

Mięso pieczone w ten sposób nie wysycha. Możemy upiec naprawdę gruby kawał mięsa bez obaw o to, że będzie wyschnięty z zewnątrz i surowy w środku, jak mogłoby to mieć miejsce piekąc na grillu.

Ściekający tłuszcz nie trafia do ogniska, lecz obok niego, dzięki temu nie powstają szkodliwe związki związane z jego spalaniem.

 

 


 

Płyta wykonana jest ze specjalnej stali, ma prostą i przemyślaną budowę oraz elegancki wygląd. Płyta jest niezwykle prosta w obsłudze, ergonomiczna – dzięki swoim gabarytom zmieści się wszędzie, praktyczna – po użyciu można myć w zmywarce, ekologiczna – dzięki wysokiej jakości materiałom, z których jest wykonana, jest praktycznie niezniszczalna a więc nie zaśmieca środowiska.

W obecnych czasach, kiedy czynnik dbania o środowisko naturalne jest niezwykle ważny, świadomy wybór produktów ekologicznych jest zachowaniem zasługującym na uznanie.

 

Płyta ogniskowa zapakowana jest w praktyczny i elegancki pokrowiec, dzięki któremu nie musimy martwić się, że po użyciu płyta zabrudzi wszystko wokół.

Pokrowiec jest wykonany z trójwarstwowego, nieprzemakalnego, wyjątkowo mocnego, odpornego na uszkodzenia czy rozdarcie materiału.

Pokrowiec również można myć w zmywarce.

 

Na płycie ogniskowej możemy piec dowolne potrawy: mięsa, ryby, warzywa i owoce a samej płyty możemy użyć jako tacy do ich eleganckiego podania.

 

 Płyta ogniskowa CampGo to prawdziwa promocja zdrowej żywności, łatwej i przyjemnej w przygotowaniu.

Podczas pieczenia na naszej płycie można przyjemnie spędzić czas na łonie przyrody.

 

 

 

Płyta ogniskowa CAMPGO jest produktem wysoce ekologicznym. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów kupuje się go raz na zawsze, co w sposób istotny przyczynia się do ochrony środowiska. 

Nie wymusza ciągłego kupowania tych samych rzeczy, które po kilku użyciach nadają się jedynie do śmieci, a nie rzadko zostają w miejscu biwaku zaśmiecając otoczenie. W obecnych czasach, kiedy czynnik dbania o środowisko naturalne jest niezwykle ważny, świadomy wybór produktów ekologicznych jest zachowaniem zasługującym na uznanie.

 

Produkt polski

Wymiary : 18 x 68 cm

Waga płyty: 1 kg 

                   

 

 

 

Zapraszamy do sklepu firmowego
© 2016-2017 CampGo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl