GRILLE

Jesteś tutaj: GRILLE

GRILLE

Grill A4 zajmuje naprawdę niewiele miejsca i mieści się w pokrowcu wielkości kartki A4, stąd też nazwa grilla.

Grill A4 to rozwiązanie dla wszystkich chcących przygotować ciepły posiłek w na świeżym powietrzu.

Możemy postawić go przy ognisku lub nad nim zawiesić, można użyć go na wiele sposobów:

postawić nisko nad żarem z ogniska

postawić wysoko nad ogniskiem

zawiesić i używać jako ruszt wiszący

 

Dodatkowy element do zawieszania umożliwia powieszenie grilla nad ogniskiem przy użyciu zwykłego sznurka bez obaw o jego przepalenie. Elementy do zawieszania są zrobione w taki sposób aby ruszt wisiał stabilnie nawet przy nie równomiernym obciążeniu.

 

Grill A4 jest mały i łatwy w transporcie, ale też na tyle duży, że bez problemu przygotujemy sobie na nim dowolny posiłek, czy  zagotujemy wodę. Po obróceniu rusztu można go rozstawić na nierównym podłożu, a poprzeczne pręty zabezpieczą nas przed zsuwaniem się naczyń czy żywności.

 

 

Całość wykonana jest ze stali nierdzewnej tzw kwasoodpornej, przy użyciu specjalistycznego sprzętu co zapewnia jego wieloletnie użytkowanie bez obaw o jakąkolwiek korozję. Dzięki zastosowaniu technologii spawania do łączenia elementów jest bardzo odporny na obciążenia termiczne, bez obaw możemy go umieścić w centrum ogniska. Wszystkie elementy są odpowiedniej grubości, aby były wytrzymałe mechanicznie i odporne na wysokie temperatury. Ruszt nie wygina się po mocnym nagrzaniu i nie ma możliwości jego przepalenia nawet przy bardzo częstym używaniu.

 

 Grill zapakowany jest w praktyczny i elegancki pokrowiec, dzięki któremu nie musimy martwić się, że po użyciu grill zabrudzi wszystko wokół, ponadto wszystko jest schowane w jednym miejscu, dzięki czemu poszczególne części grilla nie zgubią się a transport grilla będzie bezproblemowy.

Pokrowiec jest wykonany z trzy warstwowego nie przemakalnego materiału, bardzo mocnego, odpornego na uszkodzenia czy rozdarcie.

Pokrowiec również można myć w zmywarce.

 

Grill A4 jest po złożeniu bardzo mały i łatwy w transporcie. Świetne rozwiązanie wszędzie tam gdzie liczy się wielkość zabieranych bagaży: wycieczki piesze, rowerowe, spływy kajakowe, wyprawy wędkarskie itp.

Dobry pomysł na prezent, warto mieć go zawsze pod ręką czy w samochodzie.

Nasz grill A4 jest produktem wysoce ekologicznym. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów kupuje się go raz na zawsze, co w sposób istotny przyczynia się do ochrony środowiska. 

Nie wymusza ciągłego kupowania tych samych rzeczy, które po kilku użyciach nadają się jedynie do śmieci, a nie rzadko zostają w miejscu biwaku zaśmiecając otoczenie. W obecnych czasach, kiedy czynnik dbania o środowisko naturalne jest niezwykle ważny, świadomy wybór produktów ekologicznych jest zachowaniem zasługującym na uznanie.

 

 

 

 

Produkt polski

Wymiary rusztu 210 X 300 mm

Waga rusztu 470 g 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do sklepu firmowego
© 2016-2017 CampGo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl