Mini Smoker

Jesteś tutaj: Mini Smoker

Mini Smoker

 

Mini Smoker jest zupełnie nową, najmniejszą wędzarnią składaną CampGo.

 

Wędzarnie CampGo zostały stworzone z myślą o turystyce, działce, biwaku, wędkarstwie i wszystkich innym rodzajach wypoczynku na świeżym powietrzu, również tych bardzo mobilnych, a Mini Smoker jest wręcz idealna na wszelkie wypady, wszędzie tam gdzie jest przemieszczanie się. Rozmiary Mini Smoker są naprawdę niewielkie, co wpływa na wyjątkowy komfort w trakcie wycieczki czy wypadu na łono natury. Dzięki tak niewielkim rozmiarom rewelacyjnie sprawdza się też w warunkach miejskich, np. na balkonach w blokach.

Mini Smoker możemy rozłożyć w kilka minut w dowolnym miejscu i równie szybko spakować, jest idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy mogących wędzić świeże ryby nad wodą. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, lubiących turystykę mobilną.

Mini Smoker zużywa bardzo małą ilość drewna. Również bardzo szybko się nagrzewa co znacznie przyśpiesza proces wędzenia. Wbudowany termometr pozwala precyzyjnie kontrolować przebieg wędzenia.

Materiał z jakiego jest wykonana wędzarnia Mini Smoker to stal nierdzewna, wszystkie krawędzie są oszlifowane a narożniki zaokrąglone, co zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania. Całość zapakowana jest w estetyczny, mocny i nieprzemakalny pokrowiec, umożliwiający wygodny transport.

Dodatkowym atutem wędzarni Mini Smoker jest dostępna szklana ścianka umożliwiająca podgląd zawartości podczas wędzenia. Jest to innowacyjne i bardzo praktyczne rozwiązanie, umożliwiające bezproblemowe i łatwe śledzenie procesu wędzenia, koloru wędzonek, ilości dymu we wnętrzu komory itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pełną kontrolę nad całym procesem a także przyjemność płynącą z możliwości obserwacji naszych wędzonek w trakcie wędzenia. Świetny produkt dla osób zaczynających swoją przygodę z wędzeniem, pozwala zobaczyć jak naprawdę wygląda proces wędzenia. Szkło zastosowane w wędzarni Mini Smoker to szkło żaroodporne, odporne na bezpośredni kontakt ognia. Wytrzymuje temperaturę aż do 800°C.

Wędzarnia Mini Smoker jest produktem o nieprzeciętnym designie, została zaprojektowana tak, aby oprócz walorów praktycznych i użytkowych cieszyła również oko dzięki swej eleganckiej i minimalistycznej sylwetce oraz wysokiej jakości materiałów z których jest wykonana.

 

Zapraszamy do sklepu firmowego
© 2016-2017 CampGo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl