Płyta ogniskowa

Jesteś tutaj: Płyta ogniskowa

Płyta ogniskowa

 

Płyta ogniskowa od CampGo jest innowacyjnym produktem, przy użyciu którego upieczemy przy ognisku każdy rodzaj żywności: wszystkie rodzaje mięsa, kiełbas, ryb, oraz warzyw. Płytę stawiamy przy ognisku w odległości takiej, aby było możliwe przybliżenie ręki pomiędzy ogniem a płytą, w ten sposób powstaje zdrowe i smaczne jedzenie pachnące ogniskiem. Płytę można przybliżać i oddalać od ogniska, dzięki czemu możliwe jest pieczenie w wolnym tempie lub szybciej i intensywniej. Podczas pieczenia można smarować mięso lub warzywa ziołowym sosem, który dodatkowo nada potrawom charakterystycznego i niezapomnianego smaku. Płyta wykonana jest ze specjalnej stali, ma prostą i przemyślaną budowę oraz elegancki wygląd. Płyta jest niezwykle prosta w obsłudze, ergonomiczna – dzięki swoim gabarytom zmieści się wszędzie, praktyczna – po użyciu można myć w zmywarce, ekologiczna – dzięki wysokiej jakości materiałom, z których jest wykonana, jest praktycznie niezniszczalna a więc nie zaśmieca środowiska.

Podczas pieczenia na naszej płycie można przyjemnie spędzić czas na łonie przyrody.

Płyta ogniskowa CampGo to prawdziwa promocja zdrowej żywności, łatwej i przyjemnej w przygotowaniu.

 

     

 

 

 

Zapraszamy do sklepu firmowego
© 2016-2017 CampGo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl