MENU

Wędzarka turystyczna do ryb i wędlin - zalety

Jesteś tutaj: ZALETY

Wędzarka turystyczna do ryb i wędlin - zalety

Szybkie rozkładanie i składanie

Rozłożenie wędzarki turystycznej zajmuje dosłownie kilka minut, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy na biwaku.
Składanie jest równie szybkie, a prosta konstrukcja umożliwia łatwe mycie oraz proste ponowne spakowanie.

wędzarka turystyczna - Campgo.

Łatwy transport i przechowywanie

Bardzo małe wymiary po złożeniu umożliwiają łatwy i wygony transport, mieści się praktycznie w każdym bagażniku. Zwarta konstrukcja wędzarki turystycznej zapewnia jej sztywność zarówno w czasie wędzenia jak i transportu, bez obaw możemy ja transportować na spodzie bagażnika wraz z innymi rzeczami. Przechowywanie jest łatwe i nie uciążliwe. Po złożeniu otrzymujemy prostokątne pudło o regularnym kształcie, żadne elementy nie wystają. Wędzarnie CampGo zostały stworzone z myślą o turystyce i wędkarstwie.

Wędzarnia CampGo po złożeniu jest szerokości telefonu komórkowego.

Flagowy produkt firmy Campgo czyli wędzarka do ryb

Duża komora wędzarnicza

Dodatkowym atutem turystycznych wędzarni składanych jest duża komora wędzarnicza. CampGo 60L mieści kilkanaście ryb, czy 10 kg wędlin, wędzenie ryb w całości takich jak np. węgorze czy belony nie sprawia żadnego problemu.

wędzarka turystyczna firmy Campgo pozwala przede wszystkim na wędzenie ryb

Solidne wykonanie

Przeznaczona do wielokrotnego składania i rozkładania wędzarka turystyczna.
Całość wykonana ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej czyni wędzarnie praktycznie niezniszczalną.
Nawet w przypadku zgubienia któregoś z elementów można go u nas zamówić – każdy element wędzarni można zamówić osobno.

wędzarka turystyczna idealna do wędzenia ryb i na wyjazdy poza dom

Ekonomiczna w użytkowaniu

Bardzo małe zapotrzebowanie na drewno pozwala to na stosowanie wyszukanych gatunków drzew. Do wędzenia możemy użyć węgla drzewnego, brykietu lub po prostu żaru z ogniska.

teraz wędzenie ryb staje się banalnie proste dzięki wędzarkom turystycznym

Prosta w obsłudze

Konstrukcja wędzarni składanych CampGo zapewnia możliwość regulacji procesów spalania w bardzo prosty i niezawodny sposób. Wbudowany termometr pozwala precyzyjnie kontrolować przebieg wędzenia.
Dzięki łatwości i intuicyjności obsługi jest świetnym produktem zarówno dla doświadczonych jak i tych którzy zamierzają coś uwędzić po raz pierwszy.

szybki montaż i demontaż wędzarek turystycznych campgo

Wędzarnia CAMPGO wędzi w sposób tradycyjny.

Nie jest to produkt działający na zasadzie zamkniętego naczynia, w którym dym wytwarzany jest z podgrzanych trocin, a wędzonki nie mają możliwości odparowania wody przez co się gotują. W wędzarni CAMPGO taki problem nie występuje, a jeśli zajdzie taka potrzeba możemy jej użyć jako suszarni.

Wędzarnia turystyczna CAMPGO zużywa nieporównywalnie mniej drewna od wędzarni kopanej. Również szybciej się nagrzewa co znacznie przyśpiesza proces wędzenia ryb oraz innych produktów.

Wędzarnie turystyczne  CampGo możemy rozłożyć w kilka minut w dowolnym miejscu i równie czybko je spakować, jest idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy mogących wędzić świeże ryby nad wodą.

Teraz nie będzie problemu z wyjazdem na ryby czy camping i martwieniu się o pyszne jedzenie, zabierzesz ze sobą wędzarkę do ryb


Najlepsza wędzarka turystyczna.

Zapraszamy do sklepu firmowego
© 2016-2017 CampGo . Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim i stanowią własność intelektualną.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia jest zabronione.
Strona wykonana przez doneta.pl